search

Svatby

Fotografie ze svatby zůstanou krásnou vzpomínkou na Váš den. Nepodceňujte proto přípravu a výběr fotografa. Jako fotograf s Vámi proberu možnosti a průběh focení, jednotlivé části dne a detaily svatby.

Často se ptáte, jaké obdržíte svatební fotografie. Záleží na typu balíčku, který se objednáte, ale vždy dostanete vybrané svatební fotografie v maximální rozlišení, aby bylo možné z nich vyhotovit i velký obraz. Výsledné fotografie dodávám v elektronické podobě, ve formě fotoknihy nebo v tištěné podobě ve zvoleném formátu. Záleží na domluvě a Vašem přání.

JAK PROBÍHÁ FOTOGRAFOVÁNÍ SVATBY ?

Příprava nevěsty – svatební den začíná již z rána, a proto doporučuji zachytit i tuto část, kdy probíhá líčení, česání, oblékání nevěsty a dolaďují se potřebné detaily a drobnosti. Také je to skvělá příležitost k fotografování detailů a doplňků, které později ve svatební den už není možné vyfotografovat. Jde například o šaty, boty, prsteny, závoj, myrty pro svatebčany a podobně.

Příjezd na svatbu – zajímavé okamžiky skýtá příjezd svatební kolony a následné vystupování nevěsty a ženicha z aut. Po příjezdu lze také dobře zachytit bavící se svatebčany v uvolněné atmosféře.

Obřad a skupinové foto – obřad je hlavní událostí z celého svatebního dne a proto se z něj snažím získat co nejvíce exkluzivních fotografií. Nasazovaní prstýnků a první novomanželský polibek jsou jistě události, které chcete mít zaznamenané jako pěknou vzpomínku. Po obřadu zpravidla nastává gratulace svatebčanů novomanželům a společné fotografování všech zúčastněných osob. Určitě je zde i čas na fotografování skupinových fotek v různých variantách jak novomanželů s rodiči, tak s přáteli a příbuznými. Tato část fotografování svatebního dne je základem všech balíčků, které nabízím.

Foto nevěsty a ženicha – tato část svatebního dne je věnována společnému fotografování novomanželů na nějakém romantickém místě. U aranžovaných novomanželských fotek často využívám rekvizit na kterých se při přípravě domluvíme. To je i jedna z věcí proč je důležitá příprava a komunikace s fotografem před svatebním dnem. V tuto chvíli je na vše dostatek času, takže panuje přátelská a uvolněná atmosféra při které vznikají krásné, zábavné vzpomínkové fotografie, které si později můžete zvětšit a zarámovat.

Svatební hostina – mezi jeden ze zvyků na svatbách patří rozbití a následný společný úklid talíře, dále v rámci hostiny fotografuji svatební dekorace, krájení dortu, přípitek novomanželům, společné pojídání polévky, které symbolizuje manželskou spolupráci.

Večerní zábava – v rámci celodenního fotografování zpravidla fotografuji první tanec nevěsty s ženichem a začátek volné zábavy.

Story
Like 4
View Bigger
Like
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Columns/Rows
Sliding Direction
Tile Size
Tile Style
Show Panel
Customize